17.08.2018 - Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Web Sitesi

2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Antalya’da Gerçekleşti

2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Antalya’da Gerçekleşti

2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Antalya’da Gerçekleşti
9-10 Şubat 2018 tarihlerinde Sağlık Bakanımız Uzm. Dr Ahmet Demircan başkanlığında İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu’nun da katıldığı 2018 Değerlendirme toplantısı Antalya’da gerçekleşti.
Değerlendirme toplantısına Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütkent, Müsteşar Prof. Dr. Eyüp Gümüş, Müsteşar Yardımcıları Seyfi Uyanık, Dr Şuayip Birinci, Yrd. Doç. Dr. Elif Güler Kazancı, Sağlığın Geliştirmesi Genel Müdürü İbrahim Barbaros Akçakaya, Halk Sağlığı Genel Müdürü Dr Hüseyin İlter, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr Alper Cihan, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Uzm.Dr. Arslan Kağan Arslan, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. Furkan Karabekmez, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr Mehmet B. Akgül, Türkiye Hudut ve Sahiler Genel Müdürü Dr Osman Kan, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü Dr Selami Kılıç, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Dr Metin Ülgü, Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ile Bakanlıkta görevli çeşitli Genel Müdür Yardımcıları ile Daire Başkanları katılmıştır.
09.02.2018 tarihinde açılış konuşmasını Sayın Sağlık Bakanımız Uzm. Dr. Ahmet Demircan’ın gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında, taşeron yasasının getirdikleri ve yapılacak işlemler, akılcı ilaç ve farmakovijilans saha çalışmaları, sağlıkta yeni düzenlemeler ve yasa değişikliklerinin getirdikleri, sağlığın geliştirilmesi ve 2018 yılı beklentileri, halk sağlığı hizmetleri ve illerden beklentiler, acil sağlık hizmetleri ve 2018 vizyonu, kamu hastanelerinin mali planlaması ve stok yönetimi, performans ve ek ödeme sisteminde planlanan değişiklikler gibi birçok konuda değerlendirmeler yapılmıştır.
Ayrıca Sayın Müsteşarımız Prof. Dr. Eyüp Gümüş gün sonunda birim amirleri ile soru cevap kürsüsü gerçekleştirmiştir.
Halkın sağlığına daha iyi hizmet etme ve sağlık çalışanlarının memnuniyetinin arttırılması için düzenlenen program; Sağlık Bakanımız Sayın Uzm. Dr. Ahmet Demircan’ın kapanış konuşması ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ