21.07.2018 - Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Web Sitesi

Aile Hekimlerimizden Örnek ve Anlamlı Davranış

Aile Hekimlerimizden Örnek ve Anlamlı Davranış

Sağlık İl Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Boztepe Toplum Sağlığı merkezi ve Aile Sağlığı merkezinde aile hekimi olarak görev yapan Dr. İhsan Zengintepe, Dr. Murat Yavuz ve Paramedik Ramazan Oğuz örnek bir davranış göstererek hayırlı olsun ziyaretine İl Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu adına Arakan’a Yardım Kampanyasına bağışta bulundukları belgeyi hediye etmişlerdir.

Bu örnek davranışın kendisini çok duygulandırdığını belirten İl Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu sözlerine şöyle devam etti;

“Hekimlerimizin bu anlamlı ve örnek davranışını tebrik ediyorum, ümit ediyorum ki bu hareketi tüm ülkemizdeki hayırlı olsun ziyaretlerinde örnek olacaktır.  Hekimlerimiz bağışlarıyla Arakandaki Müslüman kardeşlerimizin yarasına bir nebze de olsa merhem olmaya çalışmışlardır. Arakandaki kardeşlerimizin bu zor durumlarında yaralarını dindirmek, hüzünlerine ortak olmak bizlerin en kutsal görevidir.

Bu anlamlı davranışıyla bizi mutlu eden arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum, davranışlarının bundan sonra ilimizde ve ülkemizdeki tüm ziyaretlere örnek olmasını temenni ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ