21.07.2018 - Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Web Sitesi

İl Sağlık Müdürlüğümüzde Yeni Atamalar Gerçekleşti

İl Sağlık Müdürlüğümüzde Yeni Atamalar Gerçekleşti

Kırşehir’deki sağlık kuruluşları, T.C. Sağlık Bakanlığının düzenlemesiyle tek çatı altında birleştirildi. İl Sağlık Müdürlüğümüz ve bağlı birimlere kalite ve liyakat’i ön planda tutularak yeni yöneticiler atanmıştır.
Konuyla ilgili açıklama yapan İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu ; “Sağlık Bakanlığımızın yaptığı son düzenlemeler ve yenilikler sonucunda tek çatı altında toplandık. İnsan odaklı en iyi sağlık hizmetini tüm halkımıza en iyi şekilde vermek üzere çıktığımız bu yolda, arkadaşlarımla beraber görevlerimizi devraldık. Üzerimize düşen görevin bilincinde ve farkındayız. Hedeflerimizi belirledik, yola çıktık.
Bundan sonra yatırımlarımız, projelerimiz ve yeniliklerimizle halkımızın ve sağlık çalışanlarımızın yanında olacağız. Onların refahı ve memnuniyeti için çalışmalarımıza hızlı adımlarla devam edecek ve Kırşehir’in sağlığını en iyi seviyelere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Tüm halkımıza hayırlı olsun. Görev süresi sona eren yöneticilerimize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ