17.08.2018 - Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Web Sitesi

İl Sağlık Müdürlüğümüzden Kırşehir Valisi Sayın Necati Şentürk’ü Ziyaret

İl Sağlık Müdürlüğümüzden Kırşehir Valisi Sayın Necati Şentürk’ü Ziyaret

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Oktay BAĞDATOĞLU, Kamu Hastaneleri Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa AVCU, Başkan Yardımcıları Serdar DURU, Cuma KÖYSÜREN, AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Figen TUNCAY, başhekim yardımcıları ve hastane yöneticileriyle beraber Kırşehir Valisi Sayın Necati Şentürk’ü ziyaret etti.
Valimiz Sayın Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, hasta ayırt etmeden herkese aynı şekilde yaklaşarak kaliteli sağlık hizmeti verildiğini söyledi.
Sağlık görevlilerinin hastalara güler yüzle yaklaşmasının hasta sağlığı açısından önemine değinen Valimiz Sayın Necati Şentürk, “Hastane yöneticilerimiz ve sağlık personelimiz modern ve teknolojik cihazların kullanıldığı hastanemizde hastalara en kaliteli şekilde sağlık hizmeti verme gayretindeler. Hastanemizde vatandaşlarımıza iyi davranmak, onlara güler yüz göstermek hastalarımıza moral verir. Hastalarımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmeti vermek için hastane personelimiz tüm gücüyle çalışmaktadır. Devletimiz sağlık alanında yapmış olduğu yatırımlarla sağlık hizmetinin kalitesini daha kaliteli bir hale getirmiştir. Bu vesileyle, hastane idarecilerimize görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, daire başkan ve yardımcılarımız ile Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi idarecilerinin yer aldığı ziyaret, yapılan sohbet ile sona erdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ