21.07.2018 - Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Web Sitesi

Sağlık Bakanlığı Tarafından İlimize Gönderilen 3 Adet Ambülans İlçelerimize Teslim Edildi

Sağlık Bakanlığı Tarafından İlimize Gönderilen 3 Adet Ambülans İlçelerimize Teslim Edildi

Sağlık Bakanlığı tarafından Kırşehir’e gönderilen 3 adet tam donanımlı ambulanslar İl Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu tarafından Acil Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere Çiçekdağı, Kaman ve Akçakent ilçelerimizdeki 112 Acil Sağlık İstasyon görevlilerine teslim edildi.
İl Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu yapmış olduğu açıklamada; “İlçelerimize tahsis edilen bu yeni ambulanslarla birlikte acil sağlık hizmetlerimiz daha etkin ve verimli bir şekilde sunulacaktır. Amacımız acil sağlık hizmeti bekleyen vatandaşlarımıza daha hızlı, doğru ve nitelikli acil sağlık hizmeti vermektir. Ambülansların ilimize kazandırılmasını sağlayan Kırşehir Milletvekillerimiz Sayın Mikail Arslan ve Sayın Salih Çetinkaya’ya teşekkürlerimi sunuyorum. ” dedi.
112 Acil Sağlık Hizmetlerimiz 27 Ambülans, 2 Adet Arazi Tipi (Paletli) Ambülans, 1 Adet Yoğun Bakım (Obez) Ambülansı, 1 Adet çoklu (4 Sedyeli) Ambülans olmak üzere ilimizde toplamda 31 Ambülans ile vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.
Teslim törenine İl Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu ve Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Süleyman Göktekin’in yanı sıra ilgili 112 Acil Sağlık İstasyon görevlileri katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ