17.08.2018 - Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Web Sitesi

Yörü de gel

Yörü de gel

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 10 Mayıs “Sağlık İçin Hareket Et” etkinliği kapsamında yürüyüş düzenlendi. Kırşehir Vali Yardımcımız Bünyamin Yıldız, İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Kamu Hastaneleri Başkanımız Dr. Öğretim üyesi Mustafa Avcu, Başkan Yrd. Serdar Duru, personellerimiz ve vatandaşlarımızın katıldığı yürüyüşe okullardan gelen öğrenciler de destek verdi.

İl Sağlık Müdürlüğümüz önünde başlayan yürüyüş Ankara Caddesi istikametinde devam edip Cacabey Meydanı’nda sona erdi. Yürüyüş sonunda “Sağlık İçin Hareket Et” etkinliği kapsamında meydana kurulan stantlarda, Vali Yardımcımız ve İl Sağlık Müdürümüzün de eşlik ettiği egzersiz hareketleri yapıldı, halkımızı bilgilendirme broşürleri dağıtıldı, Organ Bağışı ve KETEM standı kuruldu, tansiyon ve şeker ölçümleri yapıldı, İl Sağlık Müdürlüğümüz kreşinde eğitim gören öğrencilerin yapmış olduğu resim sergisi düzenlendi, Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri tekvando gösterisi gerçekleştirdi, Süleyman Türkmani İÖO öğrencileri çuval ve ip çekme yarışı yaparak vatandaşlarımıza eğlenceli dakikalar yaşattı.

Etkinlik Sonunda etkinliğe katılanlara ve vatandaşlarımıza “Yörü de gel” sloganı baskılı tişört ve şapkalar, elma ve su dağımı gerçekleşti.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ